Služby 2020-04-20T10:30:12+00:00

Služby Jola – S Vami, Pre Vás

Samozrejme, že vedúca spoločnosť v oblasti predaja na zateplenie ponúka kvalitné a cenovo výhodné výrobky, ktoré sú čoraz rozšírenejšie. Na trhu sa objavuje neustále viac dopytu po materiály na zateplenie, preto spoločnosť musí venovať osobitnú pozornosť tomu, aby nie len jej produkty, ale aj služby odzrkadľovali výnimočné odborné vedomosti spoločnosti a jej perfekcionistický postoj a rovnako aj tomu, aby služby vo všetkom nasledovali dopyt kupujúcich.

Ktoré sú to služby?

Vyžiadanie si cenovej ponuky

Keďže sme najmä obchodnou spoločnosťou je samozrejmé, že Vaša žiadosť o cenovú ponuku je pre nás najdôležitejšia. Vašu žiadosť môžete poslať e-mailom alebo požiadať oň osobne. Vždy Vám poskytneme tú najlepšiu cenu! Samozrejme Vám poskytneme cenovú ponuku aj na naše stavebné práce.

Cenová záruka

Nie je tajomstvom, že ak nám prinesiete cenovú ponuku, ktorá je priaznivejšia ako naša s rovnakým technickým obsahom, dovtedy budeme naháňať našich dodávateľov, kým Vám neposkytneme ešte lepšiu ponuku. Nie je to zlá voľba, však…?

Odborné meranie

Ak si okná, dvere a podlahy zakúpite u nás, naši kolegovia, ktorí vykonávajú montáž si na mieste spravia odborné meranie. Na základe týchto údajov Vám dodáme presne na mieru výrobné produkty. Vďaka tomu nakupujete bez akéhokoľvek rizika, že dôjde k chybe.

Služby - Vymeranie

Montáž, zateplenie

Náš team vykoná predbežné vymeriavacie práce v termíne, na ktorom sa dohodnete, pričom sa vždy prispôsobíme Vašim možnostiam. Naši kolegovia sú tými najlepšími odborníkmi v regióne a vďaka mnohým prácam, ktoré im poskytujeme pracujú za tie najpriaznivejšie ceny.  Samozrejme, že si nemusíte vybrať naše montážne teamy, môžete si vykonať montáž aj sami alebo si môžete nájsť  externý montážny team.

Dodanie k Vám domov

Väčšina našich produktov sa nezmestí na zadné sedadlo, preto Vám na požiadanie dodáme produkty priamo k Vám domov, a to dokonca aj vtedy, ak ste si na montáž a pokladanie nevybrali našu spoločnosť. Podmienky dodania, prosím, prekonzultujte s naším vedúcim obchodu.

Predstavenie produktu

V našich prezentačných miestnostiach využívame každý možný priestor na to, aby ste si aj „naživo“ mohli pozrieť vybrané produkty  z katalógov alebo z našej webovej stránky. Našej prezentačnej miestnosti sme venovali veľkú  pozornosť a seriózne množstvo zdrojov.  Samozrejme, prezentácia všetkých našich produktov v celkovom rozsahu nie je možná, keďže ich je viac ako 10 000, ale hlavné skupiny produktov, ich farby a varianty sú predstavené.

Znázornenie technickej charakteristiky produktov

Bezpochyby je veľmi dôležitá aj technická charakteristika väčšiny našich produktov, preto nemôžeme prezentovať výlučne farby, vzorky a fólie, ale aj ich špecifické technické aspekty.

V našich obchodoch preto nájdete prierezy, prezentačné dvere, izolačné vrstvy dosiek a izolačnú skrinku, prezentujúcu izolačné schopnosti okien.

Odborné vedomosti, odborné poradenstvo

Aj Vy ste smutný, keď u niektorého predajcu zažijete neznalosť alebo neistotu? Aj Vám sa už stalo, že ste vo väčšom obchodnom dome museli hľadať predajcu pomedzi regále a nakoniec to ani nebol odborník?  U nás to je inak!

V našich obchodoch nájdete pravidelne školených, starostlivo vyberaných a skúsených vedúcich obchodov, na ktorých sa môžete kedykoľvek obrátiť s Vašimi odbornými otázkami. Naši produktoví manažéri (podlaha, výplne otvorov, rolety, parapety, garážové dvere) sú najlepšími odborníkmi svojho odboru, na ktorých sa môžete obrátiť aj s tými najnáročnejšími odbornými otázkami!

Priaznivé ceny

Je evidentné, že sa pre Vás jedná o jednu z najdôležitejších otázok, rovnako je to aj u nás vo vzťahu k našim výrobcom. Slovenská, maďarská a rakúska sieť obchodov dosiahla rozmery a úroveň, vďaka ktorým dostávame od výrobcov tie najpriaznivejšie ceny, ktoré môžeme sprostredkovať priamo Vám!

Vlastná logistika

Z našich veľkoskladov vykonávajú dodanie chýbajúceho tovaru do našich obchodov naše vlastné nákladné autá, prevoz našich tovarov nezveríme nikomu inému. Dávame si na to veľký pozor, pretože by sme úplne zbytočne vybojovali priaznivé termíny výroby, ak by nás kuriérska spoločnosť nedokázala obslúžiť včas.

Webové stránky bohaté na obsah

Zrejme je každému jasné, že kvôli Vášmu pohodliu musíme vybudovať webové stránky, z ktorých môžete získať takmer všetky dôležité základné informácie, môžete na nich nájsť kontaktné informácie našich obchodov, môžete si vyžiadať cenovú ponuku alebo pozbierať odborné informácie z našich odborných článkov.

Záruka

Samozrejme, že aj zo strany výrobcov môže dôjsť k chybám a sme povinní niesť za ne zodpovednosť. Našou základnou podmienkou je, že nezmizneme, neskrývame sa, nepoužívame žiadne triky, ale naopak, za chyby, ktoré sa však našťastie nevyskytujú príliš často nesieme plnú zodpovednosť a v čo najkratšom možnom čase vždy prijmeme potrebné opatrenia smerom k našim výrobcom.